צור קשר  |  חזון  |  מאמרים  |  מן העיתונות  |  מכתבי תודה  |  בין לקוחותיי  |  אודותי  |  דף הבית
 


אימון קולי

לפניכם שתי הקלטת קול של אנשים שעברו אצלי תהליך וקולם הפך לנכס שימושי שמשרת אותם

דוגמא
:לפני
:אחרי
  הקול של נשיא ארצות הברית
קולו של ברק אובמה עוצמתי, ממגנט, מקרין שקט וביטחון. המילה נוכחת, נוגעת ויוצרת אמון. גם אתה יכול
שם
טלפון
מייל
הערות
 

סיפורי מקרה

קול נשי בגוף גברי

כשדויד (שם בדוי) התקשר אליי חשבתי שהדוברת היא אישה. הסתבר שבדיוק מסיבה זו הוא פנה אליי. לטיפול פרטני הגיע בחור בן 27 מדוכדך ומבויש בשל קולו הגבוה וסיפר שבשיחות טלפוניות חושבים אותו לאישה. בטיפול עבדנו על ידי תרגול גופני, נשימה ומודעות לכיוון הבטן והרגליים על הורדת הטון ואכן תוך זמן קצר דויד החל לדבר בקול נמוך וגברי. שיפור הקול חיזק מאוד את ביטחונו העצמי ומצבו הנפשי וחולל שינוי משמעותי בחייו-מציאת עבודה, ובניית זוגיות.

שיפור מבטא זר

שמעון (שם בדוי) מנהל בכיר בארגון גדול סבל מאוד ממבטא זר. המבטא הכבד שיבש את ההיגוי ופגע קשות במובנות הדיבור. מאז שהגיע אליי מספר שקרה לו נס וחייו השתנו. במהלך 8 מפגשים עבדנו על היגוי מדויק יותר, תרגולנו את השימוש בניואנסים יחודיים לשפה העברית וכל זאת בקצב דיבור איטי ובאופן יסודי. המבטא השתפר פלאים דיבורו נהיה איטי יותר ומובן והוא כיום מוזמן להרצות בכנסים חשובים.


רגע לפני ההופעה...

גילי (שם בדוי) שחקנית מפורסמת הגיעה לטיפול בשיטת קול יכול במצוקה גדולה - היא הצטרדה מאוד וממש בימים אלו עולה הופעת הבכורה של הצגה בה היא מככבת בתפקיד ראשי. באמצעות טיפול ממוקד בו עבדנו במקביל על מיומנויות נשימה ועל הרפית האזורים המתוחים בגוף בזמן הדיבור ,תוך כדי עבודה על הטקסט הספציפי ועל הדמות אותה גילמה. קולה שב והצטלל, ובהצגה הוא שימש אותה היטב, ראיתי ושמעתי בעצמי...


קול הרדיו

שדרן רדיו המשדר בשעת לילה מאוחרת ואט אט איבד את קולו נקלע למצב שפרנסתו הייתה בסכנה.המשבר החריף כאשר הוא הסתכסך עם הטכנאים בתחנת הרדיו מאחר שנאלצו לסדר לו בכל פעם הגברה מיוחדת וזו לא תמיד הועילה . בטיפול קול פרטני עבדנו על הפקת הקול תוך כדי שימוש בנשימות ושימוש בטכניקות של שליחת והעצמת הקול. השדרן שיפר את איכות הקול, הנוכחות והדבר שיפר הן את עבודתו והן את היחסים עם סביבתו.
קידום מנהל בהיי-טק

איתי (שם בדוי) מנהל בכיר ומצליח בתחום ההיי-טק, אחראי על מאות עובדים התקשה מאוד לדבר בפני עובדיו. איש במקום עבודתו לא הצליח להבין את דבריו עד כדי כך שהתעלמו ממנו. איתי חש שהקושי בשימוש בקולו מערער את מעמדו, פוגע בתפקודו בעבודה ומשפיע על קידומו האישי.

כאשר הגיע אליי לטיפול פרטניבשיטת קול יכול אבחנתי את מקור הבעיה- מובנות הדיבור הנמוכה הייתה תוצאה של דיבור בפה ובית חזה סגורים. איתי נשאר ללא מילים! לאחר 5 מפגשים בלבד חל בו מהפך- אופן הדיבור השתנה לחלוטין. במהלך הטיפול תרגלנו פתיחה של חללי הפה ובית החזה בעת הדיבור וכתוצאה מכך דיבורו הפך למובן. א` סיפר שחייו השתנו בכל התחומים, הוא חש חיזוק של תחושת הנוכחות ועוצמה רבה בעקבות התהליך, מעמדו בעבודה עלה והוא זכה לקידום שייחל לו.


מרצה לקולנוע

מרצה בכיר לקולנוע הגיע לתהליך טיפול בקול לאחר שסטודנטים שבו והתלוננו שדיבורו מהיר מדי ולכן אינם מבינים אותו. בנוסף, התעייף והצטרד לאחר כל הרצאה.לאחר טיפול קצר, קולו, שהיה בתחילה מחוספס, צרוד וחלש (מה שגרם הן לעייפות והן לקושי בהקשבת תלמידיו) הפך לחד, וישיר. מתוך העבודה והמודעות חל שינוי גם במערכי ההרצאות שלו, תשומת הלב שלו להקשבה של תלמידיו התפתחה וכיום הקורסים שלו מבוקשים מאוד.


לאחר סדנא של מספר שעות...

מיכל (שם בדוי), כלכלנית שעברה את סדנת קול יכול , שיתפה אותי לאחר הסדנא בתחושת בטחון שרכשה והשיפור שחל בהרצאותיה. היא ציינה שעכשיו היא מרגישה גבוהה יותר, ושהגוף שלה התאים את עצמו לדיבור בהיר ונחרץ.


כמה אפשר לדבר...

אפשר לדבר המון רק צריך לדעת איך...מנהל שירות לקוחות הגיע לקורס בשיטת קול יכול עם בעיות צרידות אחרי דיבור ממושך. היום הוא מדווח שגם לאחר 6 שעות של דיבור רצוף הוא מסיים כשקולו במצב טוב.
אופס, סליחה על השיעול

עורכת דין מצליחה בשיחות אישיות ובהרצאות השתעלה המון, ובשל כך קטעה את רצף הדיבור והייתה מאוד נבוכה. לאחר שעברה את סדנת קול יכול הרגישה שהמיומנות החדשה שרכשה שינתה את אופן דיבורה והשיעולים פסקו לחלוטין.052-3435644
צור קשר

 

בחנו את מיתרי הקול
 
השביל המעשי לנוכחות כריזמטית
 
שיטת קול יכול
 
!מתנות ללא עלות
 
קורסים, הרצאות ואימון לעסקים
 
אימון וטיפול קול פרטני
 
הפייסבוק שלנו לשאלות והתייעצות
 
לכל שאלה, 
בקשה, הערה והארה, לחצו כאן ופנו אלינו בפייסבוק!


השביל המעשי לנוכחות כריזמטית 
8 מפגשים פורצי דרך בקבוצה קטנה ואיכותית. לחצו כאן ופתחו את הדלת!


מה אומרים משתתפי הקורס? 
לחצו וקראו כתבה חדשה בעיתון סופהשבוע על ההצלחות שלנו!


סרטוני תרגול ללא עלות 
לחצו כאן וקבלו את הכלים הקוליים לשכנוע!


הצטרפו לקבוצת הפייסבוק 
החדשה שלנו, בה תקבלו טיפים, סרטונים וכלים להעצמה. לחצו כאן והצטרפו!


"כריזמה כאן ועכשיו" 
הקורס האינטרנטי המלא ליצירת כריזמה


 
up-grade: מיתוג ועיצוב האתר ויביט - בניית אתרים